טלפון : 073-3700469 | אימייל : Office@galmomc.com
MENU

contact us

תוכן שיווקי

MARKETING CONTENT

תוכן שיווקי איכותי, הוא לא רק כתיבה יפה.

במציאות התקשורתית הנוכחית, בה על פי הערכות אדם ממוצע נחשף ל-1,000 עד 2,500 מסרים שיווקים ביממה, לתוכן השיווקי משקל רב במהלכי פרסום פשוטים ומורכבים כאחד. באמצעות התוכן השיווקי ניתן להגיש את המסר של הארגון, בצורות שונות תוך שימוש באמצעי מדיה שונים. מהות התוכן השיווקי היא להגיש את המסר של הארגון לקהלי המטרה לא על ידי פרסום בפרסומת, אלא החל מכתבות  במדיות מקומיות ועד לפריים-טיים טלוויזיה, דרך אתרי האינטרנט
הנחשבים והמגזינים המובילים.

באמצעות קשרי מסחר הדוקים עם כל גופי התקשורת וההפקה בישראל, גדולי וקטנים כאחד, והיכרות מעמיקה את עולם התקשורת אנו עוסקים בהפקת תוכן שיווקי חדשות לבקרים. תוכן שיווקי חוצה פלטפורמות, בתקציבים מותאמים לאופי הלקוח ולצרכיו.

 

הסוגים הנפוצים של תוכן שיווקי:
1. PRODUCT PLACMENT – שילוב של מוצר בתוך תכנית טלוויזיה / סדרה / סרט / הפקה. חלק מהתפאורה או שימוש למוצר במהלך התוכן (למשל דיירי האח הגדול מקבלים את משלוחי הקניות שלהם בארגזים ממותגים רשת ויקטורי).
2. שילוב בתוכן – יצירת תוכן אינטגרלי למותג, לדוגמה: שילוב שם המותג כנושא האייטם או שילוב המותג בסדרה בטלוויזיה, כאשר סצנות שלמות נבנות בהתאם לערכים ולמסר המותג.
3. תוכן ייחודי – החל מבניית זירות ממותגות באתרי פרימיום, דרך מקומונים ועד להפקת סדרות / סרטי דוקו וכו'
4. מוצרים פרסומיים בתוך התוכן: חסות / באנר במהלך תכנית טלוויזיה, למשל "הפרס מתנת….". לרוב, החסות רחבה ומחוברת גם עם תוכן התכנית וגם עם מסר המותג. בד"כ השאיפה היא לשלב חסות ותוכן.

 

 

 

לקוחות הסוכנות במרוצת השנים