הצוות שלנו

GAL2
גל בייסברג
מנכ"ל ואסטרטג בכיר​

בעל ניסיון עשיר ורחב ביחסי ציבור ודוברות, מומחה בהתווית אסטרטגיה ללקוח בבניית תוכניות עבודה מותאמות ומקוריות. בייסברג בן ה-37 רשם כמה הישגים אסטרטגיים מרשימים תוך זמן קצר. הוא מוביל תהליכים נועזים ויצירתיים שמהווים מלאכת מחשבת. בייסברג בנה חברה בדמותו: קריאייטיבית, חושבת, מציבה את הלקוח במרכז, ומובילה אותו לתוצאות מרשימות תוך התמסרות לצרכיו, הבנת מטרותיו וגיבוש דרך עבודה לניצול מקסימלי של כל הפרמטרים יחד. בייסברג הוא שילוב נדיר של שכל חריף, לב גדול וחשיבה מקורית.

ALMOG2
אלמוג בייסברג
איש הקריאייטיב

המדיה הדיגיטלית היא החלק המרכזי במשחק התקשורתי של ימינו. אם פעם היו מחכים לעיתונים, היום את הטון נותנות הרשתות החברתיות: כותרות ברמה הארצית נגזרות מסטטוסים בפייסבוק, ציוצים בטוויטר או תמונה באינסטגרם. אלמוג בייסברג בן ה-29 הוא האיש ששום מדיה חברתית לא נעלמת מעיניו. הוא יודע לדברר את הלקוח ולשווק אותו בצורה הממוקדת והחדה ביותר. אלמוג יודע כיצד למתג דיגיטלית את הלקוח בצורה מקסימלית, ויודע לעשות זאת תוך בחירת המדיה הנכונה והיעילה ביותר, ואם לעשות זאת בתמונה או במלל.

SHACHAR
סימה גל
דסק קולינריה וצרכנות

בעלת ניסיון רב במגזר הציבורי והמסחרי. בעברה הייתה דוברת עיריית שדרות והמועצה האזורית שדות נגב. במגזר הפרטי טיפלה במגוון של חברות מסחריות וגופים ציבוריים קטנים וגדולים בהצלחה מרובה. גל מתמקדת כיום בחברתנו בתחום הקולינריה והצרכנות – היא מקדמת את לקוחותינו ומציגה אותם לכתבי אוכל, בלוגרים ותוכניות טלוויזיה, מקדמת חברות ומוצרים ספציפיים לפי דרישת הלקוח – ומקדמת חשיפה ארצית ומקומית. קשריה הענפים, לצד הידע הרב והניסיון, מאפשרים לה לקדם את לקוחותיה ולחשוף אותם ברשתות חברתיות ואתרי אינטרנט, עיתונים ותוכניות טלוויזיה בעלות חשיפה ארצית גבוהה בתחום, וכן בפסטיבלים ובירידים מסחריים שונים. כמו כן, היא מציעה גם ידע וקשרים לחשיפה מקומית ממוקדת לפי דרישה וצורך הלקוח.

SHAI2
שי פורת
מנהל מקצועי

אנחנו קוראים לו הדוקטור, כי שי פורת יודע לנתח דברים לעומקם ולהנפיק תובנות מרשימות. עם רזומה של מעל 20 שנה בייעוץ התקשורתי והאסטרטגי, כולל ניהול משברים גדולים, פורת הוא האיש שיכול להביט לאחור ולתת את ההכוונה קדימה. טרם הגעתו אלינו הוא שימש כסגן נשיא לדוברות וקשרי חוץ ישראל במרכז שלם, מנהל המוניטין של ממשלת אתיופיה בישראל ומנהל בפועל של מועצת הרצל במשרד ראש הממשלה. בעברו גם ליווה חברות עסקיות וגופים ציבוריים רבים ובהם כרומגן, בלו-איי טכנולוגיות מים, מכון ירושלים לחקר ישראל, קיימות לישראל 2030, חב' הייעוץ הכלכלי ERCG בראשותו של פרופ' אשר בלס - לשעבר כלכלן ראשי בבנק ישראל, ד"ר מייקל אורן, בוגי יעלון, המאבק הבינלאומי כנגד המשט השני לעזה, הפקת הסרט Imax 3D Jerusalem ורבים נוספים.

SHAI
שחר אמאנו
דסק דוברויות

בעל ניסיון של 14 שנה בידיעות אחרונות וב-Ynet. ערך את מקומוני ידיעות תקשורת בדרום, בתל אביב, בפתח תקווה, באזור השפלה (ראשון, רחובות, חולון, בת ים, רמלה לוד ועוד) ואסטרטג מוביל בכל הקשור לניהול מערכות בחירות מקומיות וציבוריות, שאותן הוא מכיר מקרוב. הניסיון של אמאנו מאפשר לו לזהות את הזווית שבה יוצג הסיפור שלך, איך ולאיזה כלי תקשורת להתאים אותו, וגם כיצד להעביר את המסר אל הלקוח – הציבור, בצורה הטובה ביותר. הוא מתמחה בסלוגנים, בסיסמאות בחירות ובניתוח מצבים פוליטיים, ויודע לתת את העצה הקטנה שמשנה הכל.

ll
לילך רז
דסק בנייה ותשתיות

בעלת ניסיון של 11 שנים בתחום התקשורת, יחסי הציבור, ניהול תיקי לקוחות, דוברות, קשרי ממשל, מיתוג, ניהול תוכן ואסטרטגיה. רז מכירה את כל הדרגים בעולם התקשורת ובמשק הישראלי ובהם הובלת ויצירת קשרי ממשל, גיוס משאבים, ניהול תוכן (יצירת תכנים מהותיים ובעלי ערך), פיתוח תקשורת פנים ארגונית, ייזום, ניהול וליווי משלחות וסיורים, כתיבה עיתונאית, ליווי וייעוץ אסטרטגי לכנסים ואירועי מיתוג ושיווק בארץ ובחו"ל. בתחום הדיגיטל עסקה בפיתוח, יישום ותפעול פלטפורמות תקשורת חברתיות, הפקת סרטי תדמית וכתבות וידאו, ייזום פעולות למינוף בתקשורת, ניהול משברים וטיפול בפרסום שלילי ופוגעני, הסברה ומענה על שאילתות, ייזום, תכנון והובלת קמפיינים שיווקיים, פרסום ויח"צ.